خودم هم نمی دانم چه شد که خداحافظی کردم. فشار کاری؟ بی حوصلگی؟ نمی دانم. فقط می دانم وقتی که خداحافظی کردم و تصمیم گرفتم که دیگر به دنیای وبلاگ نویسی بر نگردم، دلم بی نهایت گرفته بود. 

اما طاقت نیاوردم. وبلاگ هایتان را پنهانی می خواندم، اما هم چنان تصمیم گرفته بودم که فعالیتی نداشته باشم. اما باز هم طاقت نیاوردم، پنهانی و خصوصی برایتان کامنت می گذاشتم، این مورد را محمدرضای عزیز (سر به هوای سابق) و حوابانو خوب در جریان هستند. طاقت نداشتم، دو دل بودم. که ناگهان دیدم که یکی از مراجع تقلید وبلاگستان! یعنی جناب هولدن کالفیلد، خداحافظی کرده و دیگر فعالیتی ندارد.

با خداحافظی هولدن، هر دلیلی هم که برای بازگشتنم بهانه می کردم، به مانند نتیجه بشکن تانوس پودر شد و از بین رفت. با خودم می گفتم: خب اینم که خداحافظی کرد و رفت، یحتمل بقیه هم یکی یکی خداحافظی می کنن و می رن، چه فایده که برگردم؟» اما تقریباً هیچ کس خداحافظی نکرد و هم چنان پست می گذاشتند و من هم هم چنان مشغول خواندن پست ها و یادآوری روزهای وبلاگ نویسی ام با دلتنگی.

اما، نمی دانم چه اتفاقی افتاد یا چه معجزه ای شد که ارتباط بیشتری با دیگر دوستان وبلاگ نویس برقرار کردم؛ دردم را به آنها گفتم، اینکه دو دلم که برگردم به این عرصه و به نوشتنم ادامه دهم یا نه؛ که حریربانو با بزرگواری تمام مرا وادار به توبه نموده! و نصیحتی چند نموده، تا به این عرصه که یقیناً همواره باقی خواهد ماند، برگردم.

و بله، اکنون بازگشتم و دوباره مانند قبل می نویسم، اما با غصه و اندوه، زیرا دوستان و بزرگوارانی همچون هولدن کالفیلد، رویابانو و جناب مرد مفرد دیگر در جمع ما نیستند و حضور ندارند، اما یقیناً یاد و خاطره شان تا روزی که بازگردند، جاودان خواهد بود.

پ.ن 1: در اینجا باید از حریربانو و حوابانو و همچنین یاقوت بانو تشکر بسیار بکنم که مرا در بازگشت به این عرصه یاری دادند و قطعاً من همواره مدیون شان خواهم بود. همچنین از محمدرضای عزیز تشکر ویژه می کنم که با من در ارتباط بود و به من انگیزه می داد و زحمت ویرایش و آماده سازی بخش هایی از قالب این وبلاگ را کشید. از همه شما و بقیه دوستان ممنونم.

پ.ن 2: دلم برای وبلاگ قبلیم تنگ شده، به خصوص که اولین وبلاگی بود که به صورت حرفه ای در آن می نوشتم. کاش می شد دوباره در آن نوشت. :(

پ.ن 3: من را ببخشید اگر نحوه نگارشم فرق کرده. اثرات خواندن کتاب های ادبی است!   :)

باز می گردم، باشکوه...

هم ,خداحافظی ,وبلاگ ,دانم ,  ,دوستان ,که خداحافظی ,پ ن ,این عرصه ,به این ,نمی دانم

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اخبار ورزشی تکست نیم میرزا server مسجد امام خمینی دانلود رایگان فیلم های جدید اوای شمال|شمال گپ|چت فارسی|چت روم|رشت چت گلدان مجله آی تی منتظران ظهور ناسوت